čtvrtek 3. března 2011

Evropák a Diebsöfen- M11 flash, M12

O tom, jak jsme byli na finále EP v Unken jsem se už rozepisoval jinde (članek na HI) a více už určiě netřeba. O tom, co se dělo následující dva dny už se sice taky někdo někde zmínil, ale ja si neodpusitm k tomu ještě přihodit pár vět.

Po závodech jsme jeli na místo Hrozovic známého bivaku- parkoviště u Mekáče,který slouží jako hlavní základna- jídelna, wc, koupelna, ohřívárna, čekárna při dlouhých zimních večerech.
Ráno máme trochu pomalejší start, když se v pul10 s hrůzou vzbudim a snažim se ostatní dokopat ke vstávání,tak si jeste vyslechnu proč už je budim. No děs. Přejedeme pod nástup do kopečka, k našemu údivu už tam stojí auto Majzliků, měli bejt v Zillertalu. Nahodit bágly na záda a hurá nahoru, docela to odsejpá, je krásné počasí a hlavně téměř žádný sníh, takže se jde skoro po suchu.
Když přijdem, Luba akorát nastupuje do M11 v horní jeskyňce - divný nástup, pak napříč stropem šukama a výlez kousek nad hranu a je posekáno, Luba vymyslel dobrej program a suše to dal.
My se rozlezem na M7 a pak, pak jde Lucka na svůj dnešní cíl Fear and Loathing M12, kterej má nakroklej z minula. Dává to hned na 1.dnešní pokus a to na pohodu. Já se jdu podivat do Majzlikovy M11, prej mi to vyradí na flash, no když vidim ten strop, tak se mi to uplně jako reálný nejeví. No ale proč ne, zkusit se to muže, a tak si pozorně necham vysvětlit všechny díry, dirky, lišty...M11
....no a světe div se, já to fakt flešnul, tak to čumim. Velké díky Majzlikovi, bez jehož programu bych to tam krokoval možná ještě teď. Další fleš, tentokráte v o odost sušším stylu přidává Lucka, je to tu sklizeň.
Bohužel se nezadaří Jíťe, která parádně bojuje, ale těsně před hranou, kde by se dalo sklepnout nemůže vytáhnout cepín a boj s ním stojí moc sil a konec, škoda.
Lucka si jde dát ještě jednou Fear and Loathing, na kameru a tréninkově, opět davá na kusovku. Já namotivovanej si to jdu taky zkusit, aspoň prokrokovat, což se mi docela zdárně daří, mám plán na zítra. Můžeme dolu, k Mekáči, do spacího Transitu.
V pondělí už tak krásné počasí není, přes noc připadlo asi 5-10cm a stále padá. Plán je ale jasný. já M12, Lucka se chce podívat do Law and Order M13(+). Lucka v Law...
Trochu se rozlezeme a já jdu na to. Rovnou zkoušim ostrý pokus, jelikož síly na víc pokusů nemam. Docela mi to jde a už když si řikám, že by to i mohlo klapnout, tak mi asi ve 2/3 cesty, při nasedání na šuku padá cepín z ramene a tím pro mne pokus končí, škoda. Teď je na řadě Lucka a obhlídka Lawu, některé chyty jsou fakt dobře schované a jí průstup trvá docela dlouho. Každopádně prokrokováno je, vytrvalost na to taky má, takže zařazuje tuhle cestu do svých plánů, možná i krátkodobých.
Fear and Loathing M12
Já jdu na druhej pokus ve Fear.... a i když je to v horní části už docela boj, podaří se mi tuhle mojí první M12 ukořistit a tím si udělat velkou radost. Pro dnešek to všem stačí, jedeme spokojeně dom.
Cepínová sezóna ještě nekončí, i když by se to podle krásného počasí mohlo zdát a my máme ještě v plánu se do Rakouska vrátit...snad brzy.

Žádné komentáře:

Okomentovat