čtvrtek 17. listopadu 2011

Drytoolové rozpinkávání, Diebsöfen 26.-30.10.2011

Ahoj, ahoj, ahoj, tak jsme zase tady spolu, tak jako každý podzim, jako každý rok.

Ano, ano, ano, a už je to tady, už to jede, už se to roztáčí. Je to fajn? je to fajn, je to fááájn ….(pro ty co nevědí)

Správně, je tu zase období cepínování, drytoolování, mixování a toho všeho, co souvisí s ostrejma hrotama. A já se zas po dlouhé době probral a dávám sem něco na blog, třeba mi to vydrží a zas to tu chvilku poběží a nebo taky ne?

Ačkoliv předpodzimní a podzimní počasí tomu vůbec nenapovídalo a nenapovídá, my cepínoví fanatici jsme se už 26.-30.10. vydali za hranice, poprvé založit hroty našich zbraní, do děr a dírek a to nikam jinam, než na místo, kde vede jedna z nejtěžších, či snad úplně nejtěžší cesta světa Law and Order M13(+), do Diebsöfnu.

Hlavním velitelem zájezdu byl známý všeuměl a všeznal Libor Hroza, dále Lucka s Martinou a pak my dva mimopražští – Já a Petr „Hartmik“ Hartman – mladá naděje českého drytoolingu.

Petr se rozpinkává v M7

Basecampem se nám opět stalo parkoviště u Mekáče v St. Johannu, odkud jsme dělali výpady do nedalekého Diefsöfnu. Čas plynul a my se postupně rozlejzali, ze začátku opatrněji a rozvážněji a postupně jistěji a odvážněji. Jelikož zde cest není až takové množství, lezeme hlavně cesty, které známe už z min. roku, tedy kromě Petra, který zde má premiéru. Postupně padají obě M7, M9, pak i šukovací strop za M11 (dává i Petr) a dokonce dávám i můj jarní vrcholněformní majstrštyk Fear and Loathing M12, že by letos nastupovala forma?

Fear and Loathing M12

Lucka ohřívá svařák a Libor kontroluje steaky na grilu

Lezli jsme čtyři dny z pěti, mezi tím restday a procházka k SchleierWaserfallu podívat se tam na ty věhlasné mordy, pěkný. Po celou dobu zájezdu vznikalo spousta fotek a videjí, které sic v té slunečné podzimní barevné atmosféře nevypadají úplně zimě-ledově, ale co, stejně toho je tolik, že to nikdy nikdo neprobere a nezveřejní. Zpestřením byla návštěva bouldrovky, kde trénuje Markus Bendler, která je s dovolením volně přístupná. Pěkný to tam mají, i když SBS by s pár drytool chytama bylo určitě lepší!

Lucka v Law and Order a trochu odlez

Poslední den toho máme už docela plný kecky. Já se jen tak informativně jdu podívat do Law and Order a…? …no a je to těžký, né, že né, proseděl jsem si to až nahoru, takže o tom mam už nějakou představu. Je to hlavně dlouhý, to je oč tam běží.

visim v Lawu...

A dlouhej je zas už i můj článek, takže končim, mějte se, zdar a třeba zas někdy něco napíšu.

Žádné komentáře:

Okomentovat